Озонування. Дезінфекція. Видалення неприємних запахів

Категорії

Що таке озонування?

Більшість свого часу (приблизно 90%) ми проводимо в приміщенні, чи це власний будинок, квартира або офіс. Як не дивно, але саме тут, а не на вулиці, нас чатує на найбільшу небезпеку. Адже в замкнутому просторі накопичується величезна кількість шкідливих мікроорганізмів та токсинів.

Різні бактерії, мікроби, віруси, суперечки грибів, плісняви, шкідливі хімічні сполуки, пилок рослин, шерсть тварин, пилові кліщі, паразити та багато іншого — ось невидимі вороги людського здоров'я. Вони здатні викликати як невеликі розлади, і досить серйозні захворювання.

Позбутися їх, убезпечивши себе та своїх близьких, можна різними способами, наприклад, спеціальними хімікатами, дезінфікуючими засобами та іншим. Але найефективнішим і найбезпечнішим методом є процес озонування. Ця технологія очищення повітря шляхом на патогени газом озоном.

Озон є найсильнішим окислювачем, який діє максимально швидко та проти всіх відомих науці форм мікробів та бактерій. Він проникає у важкодоступні місця: різні щілини, складки та шви, заповнює всі ємності, не залишає на поверхні предметів та речей розлучень та плям.

Коли і в яких випадках може знадобитись дезінфекція?

В результаті озонування відбувається розщеплення шкідливих мікроорганізмів та утворення кисню з вуглекислим газом. Озон не залишає запахів і після нього не потрібно проводити додаткове прибирання, як після застосування інших хімічних засобів, достатньо лише провітрити приміщення.

Дезінфекція в наш час проводиться не тільки в медичних закладах, лабораторіях, а й у будь-яких інших приміщеннях (житлових та виробничих). Вона може знадобитися, наприклад, для обробки квартири, будинку після минулих мешканців або перенесеного вами вашими близькими серйозного інфекційного захворювання.

Озонування допомагає позбутися небезпечних алергенів і знизити ризик розвитку алергічних реакцій у людей, схильних до цього, видалити ртуть через розбитий градусник, вивести неприємні запахи, що давно в'їлися, з предметів або внутрішньої обробки (цвілі, котячої сечі, тютюну, трупа, , гнилі, зіпсованих продуктів, аміаку, гару після пожежі і т.д.).

Переваги озонування

Основними перевагами такої обробки є:

  • повне видалення неприємних запахів та шкідливих токсинів, незалежно від їхнього джерела;
  • можливість проведення дезінфекції в будь-якому місці завдяки мобільності обладнання, що застосовується;
  • доступні розцінки та висока ефективність методу.

Компанія DFD пропонує своїм клієнтам послугу озонування та дезінфекції будь-яких приміщень, а також різних предметів (старого одягу, взуття, меблів, іграшок, спортивного інвентарю, побутової техніки, автотранспортних засобів та іншого) за допомогою найновішого обладнання – професійних озонаторів.

Фахівці компанії гарантують швидкий виїзд на місце та ефективність досягнення поставленого результату, надають гарантії якості своїх робіт. Крім методу озонування, вони також застосовують інші технології дезінфекції та видалення неприємних запахів. Довірте нам дезінфекцію вашого будинку чи офісу, і ви залишитеся задоволені розцінками та рівнем обслуговування! Замовляйте повну дезінфекцію та видалення запахів у приміщеннях.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*