Яку небезпеку несе чорна пліснява для здоров'я?

Категорії

Якщо в сирих кутах, на стелі та стінах вашого будинку, між плитками на кухні або у ванній кімнаті з'явилися темні неохайні плями – це сигнал серйозної небезпеки. Чорна пліснява – найпоширеніший і агресивніший вид побутового грибка, який здатний вражати різні поверхні: гіпсокартон та шпалери, бетон та дерево, ґрунтовно руйнуючи ці матеріали.

Але головна шкода такої пліснявої навали в тому, що леткі суперечки, якими ведеться наступ на домашній затишок, дуже токсичні, легко проникають в організм людини і провокують небезпечні хвороби.

Чорна пліснява: небезпека для здоров'я

Мікротоксин разом зі спорами осідають на шкірі і слизових оболонках, транзитом вражають дихальні шляхи, накопичуються в нирках, печінці, суглобах. Тут вони продовжують свою руйнівну діяльність, стають причиною багатьох хронічних та важковиліковних захворювань.

Ось симптоми, на які найчастіше скаржаться мешканці приміщень, де завелася зловісна цвіль чорна:

 • свербіж та висип;
 • почервоніння, подразнення, набряклість шкіри та слизових;
 • дерматити та екземи;
 • нежить, кашель, утруднене дихання;
 • швидка стомлюваність, зниження життєвого тонусу;
 • погіршення мозкової діяльності;
 • болі та ломота в суглобах;
 • розлади травлення та сечостатевої системи;
 • ослаблення імунітету, депресії тощо.

Всі ці та інші неприємні прояви можуть свідчити, що шкідливі плісняві суперечки вже ведуть свою деструктивну роботу всередині вашого тіла. Системна інтоксикація, яку вони викликають, суттєво знижує природні захисні сили організму.

На тлі ослабленого імунітету можуть виявитися смертельно небезпечні хвороби, за деякими версіями, аж до туберкульозу, гепатиту та навіть онкології. Пам'ятайте, що ризик інфікування токсичними спорами дуже великий. У приміщенні, де розташувалася чорна пліснява, кожен кубометр повітря, яким ми постійно дихаємо, може містити до ста тисяч суперечок.

Цвіль чорна: як прибрати з дому та вивести з організму?

Чорна пліснява підступна: найчастіше вона з'являється спочатку у важкодоступних місцях будинку, де може бути виявлена далеко не відразу.

 • під шпалерами;
 • під лінолеумом або іншим покриттям для підлоги;
 • за вагонкою та на міжплиткових швах.

Тим часом грибок вже заражає повітря, а через нього і людей своїми суперечками. Якщо вам довелося опинитися в подібній ситуації, необхідно регулярно проходити медичні обстеження щодо вмісту в крові суперечка чорного побутового грибка. Досвідчені лікарі призначать вам і ефективну очищувальну терапію, що допоможе позбавитися грибкової інфекції.

Але при цьому потрібно обов'язково очистити і будинок, в якому ви живете - тільки таким чином можна уникнути повторного зараження. На початкових стадіях грибкових проявів із проблемою можна впоратися власними силами. Сучасна індустрія побутової хімії пропонує при цьому великий вибір дієвих препаратів – фунгіцидів, які особливо популярні як спреїв.

Однак у такому різноманітному асортименті непросто визначитися з вибором засобу, найефективнішого у конкретній ситуації. Довірте вибір професіоналам з нашої компанії, що має величезний досвід у видаленні грибка та цвілі . Це тим більше важливо в тих випадках, коли проблема вже запущена і чорна цвіль встигла завоювати ґрунтовні позиції.

Наші фахівці позбавлять вас неприємного сусідства раз і назавжди, швидко і надійно. При цьому будуть максимально дотримані всі правила безпеки, що також дуже важливо, адже така санобробка також дуже токсична і незнання її правил може завдати вашому здоров'ю чималої шкоди.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*