Неприємний запах у квартирі причини та методи усунення

Категорії

Неприємний запах – це дуже неприємне відчуття, що викликає лише роздратування. Сам запах не може бути небезпечним для організму людини, а його джерела досить небезпечні. Запах – це відчуття, яке викликають мікро речовини, що у повітрі. Саме вони небезпечні для здоров'я. Кожен запах супроводжується джерелом, це джерело відноситься до причини запаху. У разі неприємного запаху у квартирі причиною є перелік негативних елементів у повітрі, що й дає такий ефект. При видаленні джерела негативного запаху приміщення відразу набуває чистого і приємного запаху, який тільки позитивно впливає на організм. Зараз ми постараємося розібратися, які причини неприємного запаху в квартирі.

Причини неприємного запаху у квартирі

Неприємні запахи не можуть з'явитися на порожньому місці, це логічно та зрозуміло. Якщо є слідство, то є і причина. Причин неприємних запахів у квартирі може бути багато, їх можна класифікувати. Маючи великий стаж роботи у сфері боротьби з неприємними запахами, фахівці нашої компанії дали кілька основних, популярних причин неприємного запаху у квартирі:

 • Каналізація
  Каналізація – одна з найпопулярніших причин неприємного запаху у квартирі. Варто зазначити, що неприємний запах може бути як від джерела, так і від речей, просочених цим запахом. Якщо каналізацію виправили, а неприємний запах у квартирі залишився, то однозначно він просочився у предмети та речі, що знаходяться в окрузі. Такий запах досить легко вивести за допомогою спеціальних засобів чи дезінфекції. Каналізаційний запах супроводжує шкідливі та небезпечні для організму речовини.
 • Несправна вентиляційна система
  Вентиляційна система недооцінена багатьма мешканцями квартир. Саме від неї залежить, наскільки сильно неприємний запах просочуватиметься у предмети. Навіть ідеально чиста квартира при експлуатації зіштовхуватиметься з неприємними запахами, робоча вентиляційна система зможе з легкістю прибрати цей запах, що дратує організм людини.
 • Підвищена вогкість
  Вогкість стає ґрунтом для розмноження шкідливих мікроорганізмів. З вогкістю боротися дуже складно, при цьому вона має властивість швидко поширюватися. Цвіль дуже часто можна побачити у сирих куточках приміщення, а її негативний вплив на організм вже неодноразово підтверджено вченими. Неприємний запах у ванні дуже часто супроводжується підвищеною вогкістю. Боротися з вогкістю необхідно у два етапи:
 1. Видалити її джерело (як правило, неякісний монтаж вікон чи використання дешевих будматеріалів);
 2. Вивести з приміщення, квартири, будинки (цей етап має на увазі прибрати саму вогкість із приміщення).
 • Велика кількість шкідливих мікроорганізмів та подразників для організму
  Мікроорганізми - це ті речовини, які непомітні для людини, але значним чином впливають на її організм. Шкідливі мікроорганізми найгірший варіант із усіх, адже з ними складно боротися і самостійно практично неможливо перемогти. Для винищення шкідливого запаху в квартирі, причиною якого є шкідливі мікроорганізми (від продуктів, побутових речовин, елементів інтер'єру тощо), необхідно викликати фахівців. Вони з легкістю впораються з подібними завданнями та зроблять все швидко та якісно. У цю причину входить бруд чи пил, алергени та інші негативні мікроорганізми. Видаляючи їх зі свого будинку, можете бути спокійні за свій організм та його здоров'я.

Ми позбавимо вас неприємних запахів назавжди. Замовляйте видалення запахів у нашій компанії DFD.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*