Мій дім моя фортеця

Категорії

Знищення вірусів та бактерій

Мій дім моя фортеця. Люди дбають про красивий дизайн, стильні меблі, ергономічні вікна та двері, наявність дорогої та якісної техніки з однією лише метою – жити затишно і комфортно. Але часом у гонитві за зовнішніми атрибутами щасливого життя ми забуваємо про головне – здоров'я.

А здоров'я – це насамперед чисте свіже повітря. На жаль, погана екологія та використання ненатуральних матеріалів в оформленні інтер'єрів непомітно, але впевнено отруюють наше життя. І єдиний вихід подбати про здоров'я своєї сім'ї – це не боятися зробити своє життя кращим і чистішим. А допоможе в цьому регулярне озонування свого будинку від компанії DFD .

Так як людина проводить 70 відсотків свого часу в приміщення, насамперед запобігти розмноженню хвороботворних мікроорганізмів, збудників паразитних та інфекційних хвороб, хімічних випарів. Ви запитаєте, звідки у нас ці віруси та бактерії, а тим, хворіючи на хімічні випари? Адже ми прибираємо щодня?

По-перше, це пил, оскільки є транспортним засобом поширення бактерій і вірусів. Пил сприяє виникненню та поширенню епідемій. Вологе прибирання, протирання приносять лише тимчасове полегшення, і це природно, оскільки процес утворення пилу йде безперервно. Крім вірусів та бактерій у пилу містяться пилові кліщі. Пилові кліщі невидимі для неозброєного ока, але вони живуть і швидко розмножуються. В одному грамі пилу може бути від 2 000 до 15 000 коростяних паразитів і кліщів. Домашня пил це і є головний алерген у будинку, який провокує хронічні захворювання та хвороби. Такі як бронхіальну астму, алергічний нежить, дерматит, хвороби легень. На алергію на домашній пил страждають близько 25% жителів. Але найстрашніше страждають найбільше діти, тому що пил зосереджений на невеликій висоті. Вони, як маленькі пилососики, хапають пил. Тому дітки часто хворіють і страждають на алергії.

Озон - найсильніший окислювач, здатний знищувати всі відомі віруси та бактерії протягом 5-10 хвилин. Озон у 300 разів сильніший за хлор. Він легко очищає повітря від хімічних випарів та неприємних запахів. Проникає у всі щілини та кути. Молекули озону не стабільна і має властивість саморозпаду. Тому після обробки достатньо провітрити приміщення протягом 15-30 хвилин. Озон є екологічно чистим і найпотужнішим дезінфікуючим засобом на сьогоднішній день.

Озонування – екологічно чиста технологія очищення, що базується на використанні озону-окислювача. Озон з'єднується із забруднюючими хімічними та мікробіологічними речовинами, а потім розпадається на звичайний кисень. Експериментально доведено, що всі продукти озонування абсолютно нешкідливі для організму. На своєму досвіді ми довели дію озону. Клієнти, які роблять періодичну озонацію приміщення, практично не хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. У людей, які страждають на алергію, знизилися алергічні реакції. Після обробки озоном алергії повністю пропадали.

Озонуванню піддаються всі приміщення: житлові квартири та будинки, салони краси, автомобілі, холодильники для транспортування та овочесховища, склади продуктів.

Якщо ви вирішили подбати про своє здоров'я, очистити повітря в приміщенні, де проводите багато часу або вас буквально переслідує поганий запах, звертайтеся до професіоналів до компанії DFD .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*