Мікологічна експертиза грибка та цвілі

Категорії

Більшість людей вже добре усвідомлюють небезпеку побутової плісняви: грибкового інфікування житла та необхідність боротьби із цими проблемами. Однак, щоб перемогти ворога, слід знати про нього якнайбільше. І тут на допомогу приходить мікологічна експертиза – одна з найважливіших послуг, які надає наша компанія.

Мікологічна експертиза: навіщо це і що дає?

Відомо, що у світі існує безліч пліснявих грибів – вчені описали понад двісті тисяч видів і продовжують виявляти нові. Близько двох десятків видів цвілі обрали основним середовищем свого проживання людське житло.

Гриби паразитують тут, методично завдаючи руйнації, завдаючи значної шкоди всьому живому. Особливо небезпечні токсичні суперечки, здатні спровокувати у людей чимало серйозних захворювань. Так, сьогодні є досить дієвих антимікотичних методик знищити плісняву. Але для початку її слід ідентифікувати.

У яких випадках замовляється мікологічна експертиза? Вона покликана як підтвердити наявність на обстежуваної території патогенних грибів, а й чітко визначитися з їх видами. А знаючи вигляд присутніх на поверхнях і в повітрі суперечка, можна вже скласти точне уявлення про те, яку міру небезпеки вони представляють для людини.

Грибкова інфекція до певного періоду є прихованими ризиками, особливо для людей з ослабленим імунітетом і хронічними недугами, алергіків, астматиків тощо. до цього часу пліснява в будинку вдасться знищити.

Тому важливо, щоб мікологічна експертиза грибка та плісняви представила об'єктивну картину, спрогнозувала можливі перспективи. Таким чином ви будете готові дати своєчасну відсіч проблемі, якщо вона все-таки виникне, попереджено – отже, озброєна.

Приводом для проведення такого дослідження можуть стати не тільки явні плісняві плями, що проступили в сирому кутку кімнати, а й багато інших сигналів:

  • у будинку сталося затоплення, протікання труб чи пожежа;
  • у приміщенні встановилася підвищена вогкість;
  • з незрозумілих причин на будівельних матеріалах та різних поверхнях з'явився наліт, вони стали видозмінюватися;
  • Мешканці будинку помічають прояви алергії, шкірних захворювань, хронічного нежитю та ін.

Як виконують мікологічний аналіз?

Дослідження такого роду ставить цілий комплекс цілей та завдань, серед яких такі:

  • підтвердження чи виключення факту ураження цвіллю;
  • визначення причин прояву грибка;
  • оцінка концентрації спор, їх видової приналежності, локалізації та потенційної патогенності;
  • визначення рівня поразки та можливості подальшого перебування людей у житлі;
  • рекомендації щодо заходів боротьби з побутовим грибком та експлуатації приміщення у перспективі;
  • складання прогнозу майбутнє.

Експерти виїжджають на місце, де беруть проби повітря та з поверхонь, які можуть бути уражені пліснявою. Далі проводяться лабораторні аналізи, які можуть бути повторені чи конкретизовані залежно від конкретної ситуації. Найчастіше дослідження проходить на п'ять найпоширеніших видів будинкових грибків.

Складений за результатом лабораторного вивчення документ є офіційним юридичним актом. Він має законну силу і може бути використаний у суді, будь-яких інших адміністративних інстанціях, господарських, фінансових та банківських установах – наприклад, для оцінки шкоди, яку завдали вашій квартирі сусіди, які її залили.

Зверніться до фахівців нашої компанії – ми знаємо все про цю проблему і зможемо чудово видалити грибок та плісняву .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*