Як прибрати запах цвілі у будинку? Чим краще позбутися запаху грибка?

Категорії

Колонії грибка зазвичай з'являються в сирих місцях, що погано провітрюються, приносячи з собою чимало проблем: знижений імунітет, алергію, головний біль, проблеми зі сном. Не менш підступний огидний запах цвілі - неприємний, що буквально зводить з розуму.

Він змушує прокидатися посеред ночі, принюхуватися, шукаючи його джерело. Ви будете нервовими та дратівливими, до вас перестануть приходити друзі. Ваша дружба, спокій та здоров'я виявляться під загрозою через мікроскопічні мікроби.

Запах цвілі у приміщенні: основні причини

Грибок любить вогкість. Ось основні фактори його успішного розвитку:

  • тріщини у стінах;
  • мокнуча стеля;
  • загальна стінка із ванною.

Спочатку грибок може ховатися під шпалерами, ховатися темними кутами і за меблями. Помітити, що він у будинку, часто можна саме за запахом. Це тривожна і неприємна ознака. Специфічний аромат дуже нав'язливий, і навіть вийшовши із зараженого приміщення на свіже повітря, багато хто скаржиться, що він буквально їх переслідує.

Спрацьовує захисний механізм, що підказує, що в запліснілому приміщенні небезпечно. І це не атавізм, як багато нераціональних страхів, адже суперечки завдають відчутної шкоди всьому, що є в приміщенні. Кожну річ чи живий організм грибки використовують для колонізації.

Яка шкода приносить запах плісняви?

Оселившись на шкірі, грибки стимулюють появу висипки, у легенях — грибкову пневмонію. У тканинах через них утворюються некрози та абсцеси. Може бути алергія та набряк мозку.

Увага! У Німеччині — найбільш благополучній європейській країні — понад 9000 людей щороку вмирають від грибкової інфекції.

Тож відмахуватися від специфічного аромату явно не варто. Він є відмінним попередженням, що час вживати заходів.

Як і чим усунути запах цвілі в будинку?

Забрати запах плісняви не важко. Однак робити це з косметичною метою, просто дезодоруючи повітря, не раціонально. Навіть якщо використовувати найсучасніші та найсильніші ароматизатори, нічого хорошого з цього не вийде. Це все хімія. Тим більше, що не надто ефективна.

Через 10-15 хвилин запах буде все одно чути. Потрібно прибрати його джерело – колонію грибків та суперечки. Це потрібно зробити не тільки з міркувань зручності, але й безпеки. Оскільки той факт, що ви не відчуваєте сморід, не каже, що її немає. Просто ваші рецептори перебиває освіжувач повітря.

Засоби для боротьби з грибком

Народні

Хімічні

Олія чайного дерева, спирт+гліцерин, нашатир, сода, лимонна кислота, оцет

Бура, вапно, мідний купорос, промисловий перекис водню, антигрибкова хімія

Наша служба знищення плісняви використовує комплексний підхід. Ми виявляємо джерело та причину, через яку вона з'явилася. З цією метою використовуємо діагностичну апаратуру, надаючи докладний звіт замовнику з рекомендаціями щодо усунення проблеми.

Виявляємо локалізацію колонії, знищуємо її, використовуючи хімікати, механічні методи та озонування (обробку озоном). Це найбільш безпечний та зручний спосіб, який також гарантує видалення неприємного запаху. Озон - потужний, але безпечний антисептик, що вбиває плісняву та суперечки.

Замовте видалення плісняви та грибка у нашій службі DFD. Ми професійно займаємося боротьбою із грибком. Знаємо все про те, як усунути запах цвілі і привести квартиру в порядок. Використовуємо сучасне обладнання та технології.

На обробку приміщення та усунення запаху нам потрібно менше дня. Ви будете задоволені отриманим результатом. Гарантуємо 100% видалення запаху та самої цвілі. Телефонуйте та замовляйте!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*