Як прибрати цвіль зі стіни у ванні та стелі. Засіб від цвілі у ванній

Категорії

Ванна - це приміщення, де найчастіше можна зустріти грибок. Адже тут стабільно висока вологість повітря. Якщо додати ще й погану вентиляцію, недостатнє опалення, виникають найсприятливіші умови для розвитку цвілевих грибів. Зазвичай їх можна помітити на стелі, стінах, міжплиткових швах, усередині душової кабінки, в зливному отворі і т.д. Боротися із цією проблемою не просто, але можливо. Важливо правильно підібрати засіб від цвілі у ванній і усунути причини її появи. Далі йтиметься про те, як прибрати цвіль зі стіни у ванні та стелі.

Як прибрати цвіль зі стіни у ванні?

Як відомо, грибок негативно діє на здоров'я оточуючих. Він псує зовнішній вигляд обстановки, руйнує матеріали, а головне, може спровокувати низку серйозних захворювань, особливо в людей зі слабким імунітетом, маленьких дітей, літніх людей і т.д. Тому питання, як прибрати цвіль зі стіни у ванні , цікавить багатьох.

Перше, що потрібно зробити, це провести зачистку ураженої поверхні грибка. Для цього може знадобитися демонтаж оздоблення. Потім необхідно правильно підібрати засіб від цвілі у ванній , ретельно обробити ним стіни. Деякі застосовують народні методи: використовують перекис водню, столовий оцет, нашатирний спирт, соду, відбілювачі з хлором і т.д. Однак вони не дають належного ефекту при великих поразках, а в деяких ситуаціях можуть бути і небезпечні.

Краще таку роботу довірити досвідченим фахівцям, наприклад, із компанії DFD. Вони застосовують тільки безпечні та високоефективні засоби, які дають гарантію порятунку від цвілі на рік. Також ми при необхідності робимо аналіз цвілі, визначаємо її різновид, щоб підібрати найбільш підходящий антисептик. У нашому арсеналі немає магазинних препаратів, лише професійні, абсолютно безпечні.

Як прибрати плісняву зі стелі у ванні?

Ще одне гостре питання - це, як прибрати цвіль зі стелі у ванній кімнаті . Методи практично нічим не відрізняються від перерахованих вище. Грибок на стелі видаляють разом із оздобленням, а потім обробляють поверхню спеціальним засобом від плісняви у ванній. У процесі ремонтних робіт рекомендується використовувати протигрибкову штукатурку та ґрунтовку, які зможуть запобігти такому явищу.

Іноді пліснява з'являється за полотном натяжної стелі, наприклад після затоплення сусідами зверху. Візуально виявити її не так просто, та й зовні вона не видно. Тим не менш, грибок у міжстельовому просторі поступово руйнує базову поверхню. У такій ситуації знадобиться демонтаж натяжної стелі, повна зачистка від грибка та обробка антисептиком.

Для дезінфекції та очищення повітря у приміщенні від суперечок грибка застосовується зазвичай озонатор – пристрій, що генерує газ озон. Він є природним окислювачем, який розщеплює шкідливі мікроорганізми, бореться із неприємними запахами, бактеріями та токсинами.

Завершальний етап – це боротьба із причинами появи грибка.

Тут важливо усунути всі течі у водопровідних чи каналізаційних трубах, забезпечити надійну гідроізоляцію, опалення, прочистити вентиляційні канали, додатково встановити вентилятори, припинити сушіння білизни у ванній та ін. Також після кожного відвідування ванної кімнати та прийому душу необхідно витирати душову кабіну та інші поверхні.

Ви досі не знаєте, як прибрати плісняву зі стелі у ванні? Майстри компанії DFD не просто приберуть грибок зі стін та стелі , а й причини його появи у вашому будинку. Отже, ви назавжди зможете про нього забути!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*