Як прибрати цвіль зі шпалер? Причина появи плісняви на шпалерах

Категорії

Іноді можна помітити вдома поява темних плям на стінах і стелі - це плісняві гриби. Цвіль за короткий час може покрити велику площу кімнати, завдаючи безліч незручностей господарю домоволодіння. У такому разі відразу виникає питання, як прибрати цвіль зі шпалер?

Причини появи плісняви на шпалерах

Найчастіше впливу цвілі схильні мешканці приватних будинків і квартир на перших поверхах будівель або, навпаки, на верхніх поверхах. У кімнатах на першому поверсі поява грибка починається з поверхні підлоги та стику стін. У такому разі причина появи цвілі на шпалерах – наявність великого рівня вологи в підвальному приміщенні, про що слід негайно повідомити комунальні служби для усунення проблеми.

На верхніх поверхах освіта суперечка починається на стику стін під стелею. Найголовніша причина – погана ізоляція та підвищена вологість у приміщення. А також причиною може стати проникнення вологи з вулиці, що обумовлене неякісним проведенням ремонтних робіт.

Також забруднення піддаються ванні кімнати і приміщення з поганою вентиляцією, оскільки саме волога і теплота є найкращим середовищем для його виникнення.

Як прибрати цвіль зі шпалер?

Для цього насамперед потрібно усунути першопричину виникнення грибка. Так як причина появи цвілі на шпалерах - це висока вологість і погане провітрювання, слід створити в кімнаті постійний приплив чистого повітря і усунути причину попадання вологи. Спеціальні озонатори та осушувачі не допоможуть у такій ситуації. Якщо не зробити цих кроків, то незабаром після видалення забруднення знову з'явиться у вашій оселі. Для того, щоб зробити всі роботи з ліквідації та подальшого попередження появи нальоту, краще скористатися послугами фірм, що спеціалізуються на усуненні забруднень. Компанія DFD більш ніж 10 років здійснює послуги з дезінфекції та очищення приміщень та користується високим авторитетом серед населення по всій території України.

Існує три основні способи усунення грибка:

  • Механічний (за допомогою зіскоблювання спеціальними інструментами);
  • Хімічний;
  • Універсальний метод. Із застосуванням спеціалізованих складів біоцидів та озонацією кімнати для глибокого очищення від цвілевих грибів.

Від виду і кількості цвілі вибирається конкретний склад, який буде використовуватися при видаленні. Препарати біоциди якісно усувають грибковий наліт, при цьому повністю нешкідливі для здоров'я людини. Біоцид глибоко потрапляє у поверхню стіни, кахлю, дерева та інших матеріалів, вбиваючи суперечки зсередини та попереджаючи нове їх виникнення. При необхідності компанія DFD візьме зразки нальоту та проведе їх вивчення у своїй лабораторії для підбору біоциду для кожного конкретного випадку, що дає змогу провести дезінфікуючі роботи якості та один раз назавжди. А озонування приміщення не тільки не залишить грибку можливості для нового виникнення, а й очистить приміщення від шкідливих вірусів, бактерій та неприємного запаху.

Усунути високе плісняве забруднення - складне, але цілком собі вирішуване завдання. Якісний підхід та професійні засоби обов'язково допоможуть усунути темні плями та пліснявий грибок. Замовляйте комплекс послуг з видалення плісняви .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*