Як прибрати неприємний запах у квартирі, будинку?

Категорії

Позбутися неприємного запаху у квартирі (будинку) – це завдання не з простих. Справді складно боротися з тим, що проникає у всі щілини будинку, вбирається в меблі і утримується дуже довго. Навіть якщо усунуті причини неприємного запаху, він ще довго нагадуватиме про себе. Неприємний запах гару, каналізації, сигарет, кота в квартирі (будинку) – це найпоширеніші типи запахів, з якими борються люди. Ми підкажемо, як прибрати неприємний запах у квартирі, будинку, чим можна швидко та дешево здійснити очищення повітря.

Як позбутися неприємного запаху у квартирі, будинку?

Народних засобів для усунення запахів дуже багато. Господині та господарі вигадували сотні різних способів зробити приємну атмосферу будинку та приємний запах. Більшість цих способів більше перебивають запах, ніж видаляють його, тому повністю позбутися неприємного запаху в квартирі не виходить.

Запахи бувають різними та їх джерела часто відрізняються масштабами один від одного, наприклад, кут, куди кіт справляє свої потреби та запах гару в кімнаті після пожежі – це різні ступені проблеми. Те саме стосується і цвілі (грибка) у квартирі, запах якого складно перебити ефірними маслами. Зараз ми розглянемо основні причини неприємного запаху будинку та способи його усунення.

Як усунути запах сечі кота?

Кіт - це одна з найближчих тварин до людини, вони допомагають позбутися самотності, вилікувати стрес і навіть бути другом. Але коти іноді доставляють чимало проблем та турбот, з якими стикається кожен власник цього милого створіння. Запах сечі кота просочується у все в будинку, його часом позбавляються роками, це величезна проблема.

Чим видалити запах сечі кота:

  • Витирати область "злочину" оцтом, горілкою, марганцівкою, лимонною кислотою, харчовою содою. Вибір цих коштів залишається за Вами, усі вони на 50-60% здатні видалити запах сечі кота у домі.
  • Якщо джерело запаху – котячий лоток, то або змініть його, або очистіть та залийте сильними хімічними засобами (очисниками унітазу, засоби проти жиру тощо)
  • Придбайте у зоомагазині спеціальний засіб проти запаху. Воно може мати високу вартість, але результат буде кращим, ніж у оцту або лимонної кислоти.

Як забрати запах каналізації?

Каналізація може стати жахливим джерелом запаху у квартирі. Боротися з каналізаційним запахом не так складно, важче виправити причину появи. Без виклику майстра тут не обійтися, але якщо немає такої можливості, а запах освіжувача вже набрид, користуйтеся такими засобами:

  • Придбайте поглинач запахів замість освіжувача повітря. Ціна такого засобу буде не надто високою, але проблема із запахом відпаде повністю.
  • Спробуйте використати побутовий очисник повітря. Це спеціальний пристрій, який пропускає крізь себе повітря і завдяки фільтрам випускає його свіжим і приємним.
  • Встановіть витяжку, це назавжди вирішить проблему неприємного запаху від каналізації в санвузлі та не допустить появи плісняви та грибка.

Як прибрати запах гару?

Найстійкіший запах з нашого списку – це неприємний та шкідливий запах гару. Після навіть невеликої пожежі в будинку, квартирі залишається кіптяву, яка проникає в будь-який матеріал. Особливо страждають тканини, зазвичай вони настільки просочують димом, що ні прання, ні провітрювання не допомагають. Прибрати запах гару в приміщенні складно, але це рекомендують зробити такими способами:

  • Викласти кавові зерна, часточки лимона (або іншого цитрусу), нарізати листочки м'яти, лаванди – це основні народні методи. Відверто кажучи, вони можуть ледве врятувати лише після слабкої пожежі.
  • Придбати спеціальні засоби для боротьби з гаром. Відразу варто сказати, що такі кошти є дорогими, але користь від них є. Вони очищають повітря і намагаються просочитися на поверхні, щоб перебити гар.

Як усунути неприємний запах у квартирі, будинку? Послуга усунення запаху.

Найефективнішим способом усунення неприємного запаху вважається озонування. Озонування – це процес насичення повітря киснем, при цьому всі мікроби та неприємний запах усуваються миттєво, вони просто не виживають від такої кількості кисню. Видалення запаху гару, сечі кота, каналізації в будинку чи квартирі за допомогою озонування – це найнадійніший спосіб. Компанія «DFD» – це професіонали своєї справи, які усунуть неприємний запах та причину його виникнення. Крім запаху, видаляються мікроби та бактерії. Якщо набридло використовувати безглузді народні засоби, скористайтеся послугою видалення неприємних запахів один раз і результат буде миттєвим.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*