Як прибрати білу плісняву в льоху? Поради від професіоналів з видалення грибка у підвалі

Категорії

Погріб – це ідеальне місце для розвитку грибка та плісняви. Умови, створені у цьому приміщенні, дають можливість цвілі розвиватися з миттєвою швидкістю. Висока вологість, відсутність вентиляції та мало денного світла – ідеальні умови, у яких грибок вражає все. І після виявлення такої проблеми люди задаються питанням, а як прибрати білу плісняву в будинку? Як зробити так, щоб грибок більше не з'являвся, навіть за тих самих умов? Ми вирішили розповісти основні правила боротьби з білою пліснявою у льоху, а також дати кілька порад, як запобігти повторній появі цих мікроорганізмів.

Боротьба з білою пліснявою в льоху: чого варто чекати?

Необхідно розуміти, що боротьба з грибком та пліснявою – це довгий і складний (іноді й витратний) процес. Але боротися з цими мікроорганізмами просто необхідно, оскільки вони можуть нашкодити і Вашому здоров'ю, і сильно зіпсувати продукти, що лежать у льоху. Суперечки плісняви потрапляють на поверхні продуктів і далі легко можуть потрапити до Вашого раціону. А хвороби, що викликаються пліснявою , завдадують купу клопоту і проблем.

Якщо Ви вирішили видалити білу плісняву з льоху своїми руками, обов'язково врахуйте, що необхідно приймати засоби захисту на всіх етапах її видалення. Тому перед початком підготуйте старий одяг, медичну маску або респіратор, а також обов'язково рукавички.

Щоб прибрати білу плісняву в льоху необхідно:

 • Підготувати підвал до очищення;
  Підвал перед видаленням білої плісняви потрібно повністю очистити від продуктів та меблів (якщо є). Це чудова нагода і прибратися там, і зберегти продукти в чистоті. Перед зачисткою стін, стелі та інших частин підвалу винесіть все на вулицю. Вся процедура видалення цвілі у Вас не займе більше 1,5-2 дні.
 • Зачистити поверхні, де є біла пліснява;
  Далі необхідно очистити поверхню, де цвіль розвивалася. Це бажано робити шпателем або щіткою. Якщо боїтеся за фарбу або штукатурку, то повірте, що грибок принесе набагато більше проблем, ніж негарні стіни. Плюс, надалі можна зробити косметичний ремонт із застосуванням антисептика.
 • Обробити уражене місце та невеликий радіус навколо;
  На цьому етапі необхідно обробити місце, уражене цвіллю спеціальним засобом (купленим або зробленим своїми руками). Щодо куплених хімічних засобів, то будьте з ними обережні і після нанесення обов'язково дочекайтеся кількох днів, щоб все провітрилося.
  Розчин своїми руками. Запам'ятайте, що ні оцет, ні відбілювач, ні перекис водню, ні хлор не допоможе у видаленні плісняви. Найкращий розчин своїми руками це суміш лимонної кислоти, соди та води. Розчин потрібно нанести на місця, де пліснява в'їлася, а також постаратися обробити поверхню в невеликому радіусі навколо цього місця.
 • Провітрювати льох.
  Після цих процедур потрібно поставити льох на провітрювання. Суперечки білої плісняви повинні повністю залишити льох. Під час провітрювання подбайте про монтаж вентиляційної системи або системи для прибирання вологості, а також спробуйте усунути причину високої вологості (можливо у льоху проходять водопровідні труби або всередину потрапляє вода під час дощу). Після цієї процедури можна повертати все на свої місця та насолоджуватися чистим повітрям та стінами.

Чому варто скористатися озонуванням для видалення білої плісняви у підвалі?

Якщо для очищення льоху за процедурою, з хімічними речовинами Вам необхідно було виносити все з підвалу, то для озонування можна всі продукти та консервацію залишити. Озонування вбиває суперечки плісняви та грибка моментально, а також очищає всі щілини та дірки у стінах, стелі. Жодним хімічним засобом не досягти такого результату, тому професіонали використовують лише озонування, щоб убити цвіль у будинку чи підвалі.

Компанія «DFD» надає послуги комплексного видалення цвілі , а також послуги озонування . Ми готові повністю видалити плісняву, а також усунути причину її виникнення та дати гарантію на те, що пліснява не з'явиться протягом року! Перейдіть в послуги та ознайомтеся з нашою пропозицією щодо видалення білої плісняви у підвалі або будь-якому іншому приміщенні.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*