Як і чим усунути запах сечі кота в будинку? Основні способи та поради

Категорії

Домашні тварини – це справжні друзі та рідні істоти, котрі вміють як піднімати, так і опускати нам настрій. Всі власники кішок і собак стикалися з проблемою запаху сечі в будинку, а також намагалися десятки способів його усунути. На жаль, у багатьох власників не виходить повністю вивести запах котячої сечі і доводиться жити з цією смуродою. Але ми, служба «DFD», знаємо, як подолати неприємні запахи і зробити будинок чистішим від мікроорганізмів. Зараз розповімо, як прибрати запах котячої сечі і що робити, якщо будинок повністю просякнутий цією смородом. Тут Ви точно знайдете цінні поради та рекомендації.

Як і чим усунути запах сечі кота, собаки?

Всі власники домашніх вихованців знають, що їхній головний мінус – це запахи. І не важливо, хом'як це чи кішка, декоративний кролик чи папуга, заєць чи шиншила. Запахи в'їдаються на всі меблі, тюль і навіть шпалери. Часто трапляється, що при переїзді в нову квартиру від старих господарів залишається запах сечі їх вихованця. Потрібно відразу ж вживати радикальних заходів щодо усунення.

Котяча сеча дійсно специфічна за структурою та її запах залишається роками. Так вже створила їхня природа… І нам необхідно лише прийняти такий недолік. Окрім запаху, від сечі кота залишається помітний слід. Його можна прибрати за допомогою соди і миючого або відбілювача. Якщо слід залишився на одязі – просто випрати річ з ополіскувачем.

Куплені засоби від запаху сечі

Хімічні засоби, які продаються в побутових та зоомагазинах – це дуже популярний варіант, який намагаються використати абсолютно всі власники домашніх тварин. На жаль, часто трапляється неякісна продукція, в якій більше умов («якщо», «потрібно», «дотримуйтесь»), ніж результату. Дорогі і більш якісні засоби від котячого запаху способи локально усунути проблему, але не в змозі повністю видалити запах, що в'ївся роками.

Якщо Ви придбали кішку чи собаку, рекомендуємо одразу купувати такий засіб та не запускати ситуацію. Крім того, що потрібно привчати тварину ходити в горщик, необхідно ретельно вимивати сліди від нього. У цьому куплені кошти допоможуть!

Народні засоби

Найбільш перевіреним засобом є розчин з оцту, соди та миючого. Оцет часто застосовують і для видалення грибка з пліснявою, ми ж радимо використовувати його як засіб від котячого запаху. Сода також допомагає позбутися неприємної смороду, її бажано використовувати після соди і з додаванням миючого засобу. Важливо зрозуміти, що народними методами Ви зможете лише локально позбутися запаху котячої сечі. Для очищення всього будинку знадобиться допомога 3 засоби – озонування.

Озонування

Озонування – це єдиний засіб, який допоможе позбавитися запаху котячої сечі у всьому будинку. Процес озонування не займе 30 хвилин, а запах пропаде раз і назавжди. Озонування корисне якщо джерела неприємного запаху вже немає, а також, якщо Ви переїхали до будинку, де раніше були домашні вихованці. Служба «DFD» з радістю допоможе Вам позбутися запаху котячої сечі навіть у важкодоступних місцях.

Також Ви можете використовувати побутовий озонатор або спеціальний очисник повітря, ці пристрої досить дорогі, але при цьому довго очищатимуть повітря від неприємного запаху і навіть запобігатимуть появі плісняви та грибка.

Озон руйнує у повітрі всі частки і насичує його киснем. Тому після цього процесу в будинку пахне приємним гірським повітрям. Якщо Ви переїхали в нову квартиру – радимо скористатися нашими послугами озонування , щоб жити без неприємних запахів та суперечка грибка!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*