Як очистити килим від плісняви і позбавиться його запаху?

Категорії

Якщо пліснява з'являється в будинку, можете не сумніватися, запах її залишиться ще надовго. Першими цей запах і разом із ним суперечки – вберуть тканинні елементи побуту: килими, тюлі та дивани. Тому потрібно вивести всі суперечки плісняви та грибка з них, а потім прибрати неприємний запах. Служба видалення цвілі «DFD» надає послуги з видалення цвілі у всьому приміщенні, але ми також інформуємо наших користувачів про дрібні проблеми та допомагаємо вирішити проблему з пліснявою швидко, без допомоги спец. обладнання. Тому читайте, як вбити плісняву на килимі, а також як позбудеться її запаху.

Як очистити килим від плісняви? Прості рекомендації

Цвіль під килимом або на поверхні – велика проблема. Просте прання чи чищення щіткою не допоможе. Мікроорганізми – одні з найживучих істот землі. Їх видалити буде дуже складно без чіткого алгоритму боротьби. Килим потрібно очищати за допомогою:

  1. народних засобів;
  2. хімічних речовин;
  3. Спеціальне обладнання.

Спеціальне обладнання не доступне у 99% випадків, тому у самостійній боротьбі потрібно застосовувати перші два пункти або звертатися до фахівців. Народні засоби дуже поширені та використовуються домогосподарками за рекомендаціями знайомих чи невідомого сайту в інтернеті. Ми ж розповімо, як точно і швидко прибрати плісняву з килима самому за допомогою народних засобів, а також які хімічні речовини можна застосовувати.

Народні засоби у боротьбі з пліснявою на килимі

  • Найефективнішим способом очищення килима від плісняви є нанесення чистого оцту на місце плісняви. Після кількох годин змийте чистою водою це місце та очистіть щіткою з миючим засобом. Плями плісняви повинні точно очиститися і запах суттєво пропасти.
  • Розчин води з харчовою содою потрібно наносити на місце плісняви та промочити килим наскрізь. Після півгодини можна змивати килим та починати сушити. Сода повинна вивести пляму плісняви, але запах може залишитися. Рекомендуємо добре простягнути килим за допомогою автомийки або здати в спеціальні сервіси з хімчистки килимів (крайній випадок).
  • Ефірні олії ніяк не допоможуть позбутися самої плісняви, але можуть допомогти прибрати її неприємний запах. Багато хто рекомендує розпорошувати за допомогою пульверизатора розчин (100 мл води на 5-10 мл ефірної олії).

Хімічні речовини для видалення плісняви з килима

Хімічні речовини краще купувати як спрею. Весь процес обробки потрібно проводити на свіжому повітрі, не у квартирі чи будинку. Хімікати можуть сильно нашкодити Вашому здоров'ю і вбратися в елементи побуту. Перед обробкою потрібно очистити місце цвілі щіткою, обов'язково не забудьте про самозахист (респіратор та рукавички). Мало хто знає, але суперечки цвілі здатні спричинити масу хвороб, у тому числі хронічних. Після безпосереднього очищення верхнього шару плісняви покривайте місце хімічними речовинами.

Після очікування (на етикетці кошти має бути зазначено цей час). Можете змивати обполіскувати килим за допомогою простої води, а потім додатково простягти його. Після цього просушіть килим та пройдіться пилососом. Грибок і пліснява залишать килим надовго!

Важливо: завжди використовуйте засоби самозахисту і будьте обережні з хімічними засобами, які можуть зашкодити килиму (зміна кольору).

Як забрати запах плісняви килима?

З запахом цвілі впорається набагато складніше, ніж із цвіллю. Ми вже сказали, які народні засоби Вам допоможуть із цим, але що стосується хімічних засобів, то вони не діють з цим. Повністю прибрати запах плісняви допоможе лише послуга озонування. Вона вб'є суперечки цвілі не лише в килимі, а й у повітрі. Озонування приміщень - найдієвіше з усіх інструментів боротьби з пліснявою. Воно може проводитися як удома, так і поза його стінами. Озон вбиває мікроорганізми цвілі менше, ніж за 1 мс. Якщо втомилися нескінченно вбивати плісняву в килимі, звертайтеся до нашої служби «DFD». Ми надійний партнер боротьби з пліснявою!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*