Як швидко вивести неприємний запах із квартири, будинку?

Категорії

Неприємний запах у квартирі – це негативна дія, що подразнює організм. З неприємним запахом у квартирі дуже складно боротися, адже коли важко знайти джерело запаху, просте провітрювання не допомагає. А у разі навіть знаходження джерела, хочеться його винищити з мінімальними наслідками для організму та предметів побуту. У такому разі різні традиційні методи та хімікати дуже небезпечні та їх використання – це ризик.

Озонування приміщення - це ідеальний варіант для виведення неприємного запаху з приміщення, квартири, будинку, автомобіля. Але все ж таки, а чи є інші способи видалення неприємного запаху з дому, і як їх застосовувати? А також порівняння їх із озонуванням зараз ми продемонструємо Вам у цій статті.

Як вивести неприємний запах у квартирі, приміщенні?

Стан та якість повітря в приміщенні, де проживає людина, відіграє важливу роль на її здоров'ї. Розповсюдження бактерій, мікробів, інфекцій відбувається саме у несприятливій структурі повітря приміщення. А саме їх і супроводжує неприємний запах, який так турбує при існуванні. Сморід призводить до нудоти, запаморочення, задушення людини. Вивести цей запах можна такими способами.

Народні засоби для усунення запахів у квартирі

  • Кавові зерна;
  • Активоване вугілля;
  • Харчова сода з оцтом;
  • Марганцівка;
  • Лимонний сік;
  • Ароматизатори та олії.

Кожен із цих засобів можна застосовувати в окремих випадках. Але, наприклад, з мікроорганізмами, такими як пліснява і грибок , повністю не впорається жоден з народних засобів, не нашкодивши поверхні. Плюсами застосування народних засобів у боротьбі з неприємним запахом у квартирі є: дешевизна та простота. Але щодо ефективності, то тут все трохи складніше, оскільки вони не повністю прибирають джерело неприємного запаху, а це є основою цієї боротьби.

Хімічні речовини (хлор та інші) для видалення неприємного запаху

Вони ефективніші, ніж народні кошти, у своїй коштують досить і залишають сліди використання. Це не стосується професійної хімічної обробки, яку проводять майстри своєї справи. Вони зможуть підібрати такі речовини, які лише ефективно виведуть неприємний запах із квартири разом із його джерелом.

Озонування повітря приміщень

Озонування приміщення прибирає будь-який неприємний запах. Воно дезінфікує, усуває всі негативні та шкідливі для людини мікроорганізми, які є джерелом запаху. Плюсом озонування є поширення газу озону на всі важкодоступні місця. Цього немає у користуванні народними та хімічними засобами. Озонування допоможе вивести неприємний запах у квартирі або будинку, а також салоні автомобіля. При цьому озонування не впливає на предмети і процес проходить безслідно.

Який із вищезазначених засобів швидше впорається з неприємним запахом приміщення?

Народні засоби абсолютно не можуть конкурувати з хімічними та озонуванням, тому обираємо з двох останніх, адже час боротьби з неприємним запахом особливо важливий через необхідність підтримувати свій організм у нормальних умовах. Хімічні речовини знищують тільки джерело неприємного запаху, тому діють досить швидко, і в залежності від концентрації, можуть боротися протягом декількох хвилин або годин.

Озонування своєю чергою бореться кілька секунд. Складно в це повірити, але озон миттєво поширюється в повітрі, заповнюючи кожну щілину і не роблячи життєпридатні умови для їх існування. Боротьба триває в кілька хвилин (залежно від площі), а водночас очищається і повітря та предмети від інфекцій, бактерій та мікроорганізмів, які і є джерелами неприємного запаху у квартирі.

Ми позбавимо вас неприємних запахів назавжди. Замовляйте видалення запахів у нашій компанії DFD.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*