Грибок у квартирі. Як позбавитися грибка в квартирі

Категорії

Цвіль - це різновид грибка, який може стати причиною різних захворювань, неприємного запаху в квартирі та руйнування покриттів. Саме тому необхідно негайно видаляти її прояви і визначити причини появи.

У цвілі також існує безліч видів, але найбільш поширеними видами, які можуть з'являтися в квартирах, є такі: біла пліснява (найчастіше з'являється на вологому грунті вазонів), зелена (розвивається на харчових продуктах), чорна пліснява (може з'являтися на будь-яких поверхнях, при тривалому впливі на організм може викликати серйозні захворювання), цвіль гниття (вражає дерев'яні покриття).

Грибок може пошкодити будь-які оздоблювальні матеріали та зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, але крім цього може і завдати шкоди здоров'ю. При тривалому впливі на організм може викликати алергії, головний біль, захворювання дихальної системи та інших внутрішніх органів.

Причини появи грибка у квартирі

Повністю позбавитися грибка можна тільки усунувши і причини його появи. Він може з'являтися і розвиватися, якщо в приміщенні склалися такі умови: висока вологість, погана вентильованість, недостатнє опалення та промерзання стін або підлоги.

Поява плісняви у квартирі супроводжується виникненням неприємного сирого запаху. Після цього можна побачити візуальні прояви на покриттях, це можуть бути чорні, білі чи сірі плями. Щоб повністю позбавитися грибка в квартирі, необхідно вжити цілий комплекс заходів:

  • Видалити/зчистити грибок із покриттів
  • Обробити поверхні спеціальними засобами
  • Створити в приміщенні умови, які будуть непридатними для повторної появи та зростання плісняви: гарна вентиляція, належне опалення, контроль вологості приміщення

Методи видалення плісняви з поверхонь

Існує безліч видів хімічних засобів для боротьби з грибком та пліснявою. Тим не менш, вони можуть бути небезпечними для здоров'я, вимагати особливих навичок і знань при поводженні з ними, мати неабияку вартість. Як альтернативу можна розглянути народні засоби, які будуть не менш ефективними порівняно з хімічними препаратами.

Наприклад, можна використовувати антисептичну ґрунтовку, відбілювач, простий столовий оцет, перекис водню, нашатирний спирт, харчову соду, олію чайного дерева, екстракт грейпфрутових кісточок, розчин марганцівки, лавандову або розмаринову ароматичну олію, лимонну кислоту. У кожного цього засобу є особливості застосування, проте, у них є щось спільне: перед їх застосуванням необхідно зчистити видимі прояви плісняви з поверхонь і тільки потім використовувати народні засоби.

Жоден із цих коштів не гарантує, що пліснява не повернеться, якщо повністю не усунути причини її появи.

Професійне видалення цвілі у квартирі

Цвіль може бути неймовірно небезпечною, тому таке сусідство у житлових приміщеннях вкрай небажане. Щоб повністю позбавитися будь-яких проявів грибка в квартирі, необхідно з розумом підійти до вирішення цього питання. Якщо Ви хочете бути впевненим у позитивному результаті проведення процедури видалення плісняви у квартирі, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Вони проведуть цілий комплекс заходів щодо боротьби з набридлим грибком, усунуть причини його появи, очистять повітря в приміщенні від суперечок та шкідливих мікроорганізмів. Всі процедури проводяться за допомогою сучасного обладнання, а як засоби боротьби використовуються сертифіковані хімічні засоби.

Проведення таких процедур потребує особливої підготовки та кваліфікації. Співробітники компанії «DFD» допоможуть Вам у вирішенні цього питання та нададуть гарантії ефективності процедури видалення цвілі у приміщенні.

Замовляйте комплекс з видалення плісняви від нашої компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*