Грибок на швах у ванній кімнаті. Як прибрати грибок на швах у ванній кімнаті?

Категорії

Грибок на швах у ванній

Чорнота у затиранні міжплиткових швів – поширене явище, яке зустрічається у ванній кімнаті досить часто. До цього зазвичай призводить підвищена вологість у приміщенні через часті прийоми ванної або душу, сушіння білизни, а також погану вентиляцію, перепади температур, неякісне укладання плитки та інше. Якою б не була причина, важливо пам'ятати, що пліснява – це не лише естетична проблема, а й серйозний ризик для здоров'я людей.

Суперечки грибів можуть призвести до різних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, шкірних хвороб, алергічних реакцій тощо. Тому помітивши грибок на швах у ванній , необхідно відразу ж продумати про те, як його позбутися. Багато хто вдається до народних методів таких як обробка уражених ділянок харчовою содою, спиртовими розчинами, перекисом водню, мідним купоросом або побутовою хімією, яка містить хлор.

Як прибрати грибок на швах у ванній кімнаті?

Тим не менш, грибок на швах у ванній не так просто прибрати самостійно. Нерідко після ретельної обробки поверхонь він через якийсь час знову з'являється в тому ж місці. Тому, якщо ви зіткнулися з подібною проблемою і не знаєте, як прибрати грибок на швах у ванній кімнаті , то фахівці компанії DFD з радістю прийдуть до вас на допомогу. Вони мають величезний досвід у цій сфері, а також все необхідне сучасне обладнання та матеріали.

Ми використовуємо комплексний підхід у вирішенні такого завдання, який передбачає:

  • детальний аудит приміщення виявлення основних причин появи грибка;
  • ретельне очищення уражених поверхонь від плісняви (у тому числі, якщо необхідно, демонтаж плитки);
  • обробку стін спеціальними хімічними складами професійного рівня;
  • озонування (дезінфекція) приміщення;
  • усунення виявлених в ході аудиту причин виникнення цвілі (облаштування потужнішої вентиляції у ванній кімнаті, встановлення додаткового опалювального обладнання за такої необхідності та багато іншого).

Як показує практика, тільки такий підхід допоможе вам назавжди забути про плісняву в міжплиткових швах або на будь-яких інших поверхнях.

Вартість послуги видалення грибка залежить від ступеня ураження ванної кімнати та застосовуваних методів боротьби. Остаточну ціну роботи має оголосити майстер з обробки.

Чому вам варто довіритись майстрам DFD?

Якщо вас цікавить, як прибрати грибок на швах у ванній кімнаті , залиште свою заявку на виклик майстра в електронній формі прямо на нашому сайті або за вказаними контактними телефонами. Ми обов'язково в короткий термін зв'яжемося та обговоримо деталі робіт.

Наша компанія гарантує своїм клієнтам:

  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • 100% висока якість послуг;
  • зручні форми оплати;
  • чітке дотримання строків проведення робіт;
  • доступні ціни на всі види послуг.

Усі роботи проводяться у максимально стислий термін – протягом доби.

Ознайомитись з відгуками наших клієнтів можна прямо на сайті.

Забудьте про плісняву в міжплиткових швах назавжди, довірившись професіоналам із компанії DFD! Замовляйте комплекс видалення грибка на швах.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*