Чим поцькувати тарганів? Як позбутися тарганів? Засіб від тарганів.

Категорії

Чим небезпечні таргани та які засоби можна застосувати?

Таргани - історія, мало сказати, неприємна. Ці комахи, крім того, що викликають природну відразу у оточуючих, але ще є рознощиками різних хвороб та інфекцій, здатні викликати цілу низку серйозних захворювань, особливо у маленьких дітей та людей зі слабким імунітетом. Тому їхня поява в будинку – привід задуматися про те, чим поцькувати тарганів . Зробити це не так просто, як здається на перший погляд.

І хоча існує маса різних засобів від тарганів , як народних (борна кислота, нашатирний спирт, саморобні пастки), так і побутових інсектицидів - крейда, гелі, пасти, аерозолі та багато іншого, але без професійного підходу впоратися з такою проблемою практично неможливо. Адже таргани – комахи, які легко пристосовуються до умов довкілля. Вони дуже витривалі, живучи, здатні довгий час прожити без їжі та швидко розмножуються.

Як позбутися тарганів назавжди?

Таргани зазвичай обґрунтовуються на кухні, де завжди тепло, є джерела їжі та волога. Вони люблять антисанітарію та бруд, можуть гніздитися в електроприладах, у кухонних шафках, під плінтусами, біля раковини, біля батареї, у вентиляційних отворах та інших місцях. Прусаки, як правило, потрапляють у будинок від сусідів, із взуттям чи одягом, у валізі чи посилці. Якщо ви виявили кілька особин, проти них можна використовувати і народний засіб від тарганів .

А ось із великою колонією такий метод навряд чи буде ефективним. Тут потрібен лише комплексний підхід та допомога професіоналів, наприклад, із компанії DFD.

Компанія DFD – професійна допомога у боротьбі з тарганами

Наші фахівці використовують новітні технології та обладнання у боротьбі зі шкідливими комахами. Вони швидко та якісно проведуть усі необхідні роботи:

  • огляд приміщення, визначення причин появи комах, їх кількості, місць обґрунтування та засобів від тарганів , які раніше застосовувалися;
  • підбір інсектицидів залежно від чисельності та застосовуваних раніше препаратів;
  • ретельне оброблення та прибирання приміщення після дезінсекції;
  • рекомендації господарям будинку за профілактичними заходами: усунення течі у водопровідних трубах, кранах, закладення щілин, генеральне прибирання в будинку, позбавлення доступу комах до їжі (зберігання круп, борошна, цукру в щільно закритих контейнерах), а також до корму домашніх тварин.

Якщо ви не знаєте, чим поцькувати тарганів і втомилися боротися з ними, то ми до ваших послуг. Фахівці компанії DFD мають величезний досвід та знання у цій сфері, готові у будь-який час виїхати на місце та приступити до роботи, вони точно знають, чим поцькувати тарганів. Залишити заявку можна прямо на сайті. Ми оперативно з вами зв'яжемося та уточнимо зручний для вас час проведення робіт.

Тільки для наших клієнтів гарантії якості послуг та доступні розцінки. Забудьте назавжди про тарганів у вашому будинку та офісі! Замовляйте професійне знищення тарганів.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*