Чим небезпечні суперечки плісняви під час вдиху. Як позбутися суперечка цвілі в повітрі. Яку небезпеку несе вдихання плісняви.

Категорії

Цвіль у будинку несе серйозну загрозу здоров'ю оточуючих. Вона з'являється зненацька, але дуже швидко поширюється, вражаючи різні поверхні. Темні плями на стінах, стелі, віконних укосах і т.д. псують зовнішній вигляд обробки, але найголовніше виділяють у простір так звані суперечки – мікроскопічне насіння цвілевих грибів. При дозріванні вони стають леткими і з потоками повітря здатні поширюватися досить великі відстані.

У приміщенні суперечки грибів можуть витати у повітрі, осідати на меблях, предметах інтер'єру, а також продуктах харчування. В організм людини вони потрапляють через їжу, слизову або шкіру через мікроскопічні пошкодження на ній. Але найчастіше зараження відбувається через дихальні шляхи. Яку небезпеку несе вдихання плісняви , поговоримо далі.

Чим небезпечні суперечки плісняви під час вдиху?

Потрапляючи в організм людини, вони виділяють шкідливі токсини, які можуть стати причиною різних захворювань, а саме:

 • отруєння та розлади шлунка;
 • алергії та дерматиту;
 • кон'юнктивіту;
 • хронічного кашлю та нежиті;
 • бронхіту, синуситу, пневмонії;
 • астми;
 • постійних головних болів та мігрені;
 • при сильній інтоксикації навіть цироз печінки, рак легень та інші.

Зазвичай людина не асоціює стан свого здоров'я з пліснявою на стінах або стелі, багато хто і не уявляє, яку небезпеку несе вдихання плісняви . Тим не менш, саме грибок, як невидимий ворог, отруює все живе довкола. Особливо, він небезпечний для людей зі слабким імунітетом: маленьким дітям, людям похилого віку або тим, хто страждає від імунодефіциту.

Як позбутися суперечки цвілі в повітрі?

Знаючи, чим небезпечні суперечки цвілі при вдиху , поява у вашій оселі навіть невеликих вогнищ грибка – це сигнал до негайного її знищення. Для очищення повітря від спор цвілі зазвичай рекомендують використовувати:

 • спеціальні прилади очисники повітря, у тому числі побутові озонатори;
 • кондиціонери із спеціальним фільтром;
 • також проводити регулярно генеральне прибирання та дезінфекцію приміщення.

Але найголовніше, щоб позбутися суперечки цвілі в повітрі, важливо усунути їх джерело, і причини. Ретельно очистити уражені грибком ділянки, обробити їх спеціальними препаратами, прибрати умови для розмноження плісняви (зменшити рівень вологості в приміщенні, забезпечити хорошу вентиляцію, опалення в холодну пору року тощо).

Якщо ви досі не знаєте, як позбутися суперечки цвілі в повітрі , то фахівці компанії DFD прийдуть до вас на допомогу. Вони застосовують цілий комплекс заходів щодо усунення цвілі в будинку та повітрі. У їхньому арсеналі новітні методи та технології, які дають максимальний ефект. Це і хімічні засоби та метод озонування. Допомагають вони й усунення причин появи цвілі. Довірившись їм, ви назавжди забудете про цю проблему! Замовляйте комплекс з видалення плісняви .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*