Побутовий озонатор повітря для будинку – чи є сенс купувати?

Категорії

Озонування стає все популярнішим, все більше приладів виходить на ринок, які підкорюють своїми характеристиками. Прилади озонування називають озонаторами - апарати, що насичують повітря O3 (потрійним киснем). Сьогодні випускають величезну кількість озонаторів: побутові, промислові, автомобільні та багато інших. Ми з Вами розглянемо побутові озонатори та їхню ефективність для дому. Наскільки варто вірити рекламі та відгукам, а також яка роль озонатора в побуті. На всі ці запитання фахівці компанії «DFD» (служба боротьби з пліснявою) знають відповіді, бо поїхали!

Побутовий озонатор повітря в будинку: принцип роботи та від чого допомагає?

Побутові прилади озонування – це сертифіковане обладнання, яке пропускає крізь себе кімнатне повітря, заряджає його озоном і таким чином очищає повітря від шкідливих запахів та мікробів. Побутові озонатори з'явилися нещодавно, раніше озон використовуватися тільки в медицині та промислових цілях, але сьогодні його застосування є і в побуті.

Озон О3, взаємодіючи у повітрі, витісняє кисень О2, рахунок чого повітря очищається. Таке відкриття було зафіксовано ще у 19 столітті голландським вченим-фізиком, а сьогодні прилади озонування можна знайти у кожному магазині побутової електроніки.

Озонування часто використовують для:

  1. Очищення повітря від бактерій та запахів;
  2. Очищення води;
  3. стерилізації інструментів, приладів;
  4. Збільшення терміну зберігання продуктів харчування.

У побуті ж, очищення повітря та води – найзатребуваніша і потрібна. Далеко не секрет, що рівень екології падає, тому потрібно користуватися очисними приладами, і побутовий озонатор - найкращий пристрій для цього. Давайте подивимося, наскільки ефективними є апарати озонування.

Прилади озонування для побуту – чи корисні ці пристрої?

Каталоги озонаторів, іонізаторів та інших пристроїв заповнені новинками. За заявами виробника, такі апарати здатні очищати від 20 до 40 м2 без зайвих труднощів. Продуктивність 200 мг/л за 1 годину – це середній показник у побутових озонаторів. Такі пристрої справді допомагають очищати приміщення від мікробів та бактерій.

Природно, потужності таких пристроїв небагато, вони можуть чистити Ваше приміщення по кілька годин на день, але ефект точно буде помітний. Важливо розрахувати потужність пристрою та того обсягу роботи, з яким йому необхідно буде впоратися.

Щодо корисності озонатора, то тут є 2 сторони:

  1. Озон легко справляється з усіма мікроорганізмами повітря;
  2. Озон може нашкодити здоров'ю за великої концентрації.

Другий пункт цікавить багатьох, адже виявляється, що озонатор може і нашкодити нашим організмам. Велика концентрація озону дуже негативно впливає на здоров'я і може викликати отруєння навіть при тривалому вдиханні цієї речовини. При озонуванні приміщення в ньому не повинно бути людей. На жаль, далеко не всі дотримуються цього правила і моментально отруюються озоном.

Озонатор – апарат, яким потрібно правильно скористатися. Якщо його використовувати за всіма правилами та рекомендаціями, ефект гарантовано буде. Але не варто очікувати понад результат. Побутовий озонатор не видаляє плісняву або не виведе запах гару. Для цього існує професійне обладнання, яке здатне швидко впоратися з цими проблемами.

Послуги озонування приміщень надає компанія «DFD». Професіонали очищають стіни, стелі та елементи інтер'єру від грибка та плісняви, і найголовніше, усувають причину появи цих мікроорганізмів. Якщо виникають питання, ми обов'язково проконсультуємо Вас!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*