Основні відмінності методів боротьби з пліснявою у різних країнах

Категорії

Тема боротьби з пліснявою однаково актуальна як для благополучної Європи, так і для країн третього світу, що загинули в бідності. Для перемоги у цій війні важливі не так можливості чи методики, а принциповий підхід: плісняви не повинно бути в будинку!

Мікроскопічний грибок далеко не нешкідливий і може буквально отруїти існування людям, на чиїй території він влаштувався. Це аж ніяк не лише естетична проблема: вдихання пліснявої суперечки може призвести до важких захворювань і навіть до загибелі.

Чим відрізняються способи боротьби з пліснявою у різних країнах?

Саме так, наприклад, було з тими, хто розкривав поховання фараонів у Єгипті. Тоді причиною багатьох смертей став афлатоксин – продукт, що виділяється жовтою пліснявою.

Медицина знає і багато сучасних сумних прикладів. Тільки в США зареєстровано близько двохсот випадків загибелі від отруйних суперечок Stachybotrys atra – грибка, який селиться у житлових будинках та особливо небезпечний для дітей.

Як не дивно, у багатьох країнах бум пліснявої навали виник, як наслідок, через сучасне утеплення та модернізацію житла, а потім перебрався і в наші краї разом із модою на так звані євроремонти. Добрі наміри зберегти тепло призвели до різкого погіршення вентиляції та підвищення вологості у житлових приміщеннях.

Проблема стоїть гостро і в Німеччині, де традиційно у побуті витрачається багато води, і в Англії з її постійними туманами та дефіцитом сонячного світла. Але сучасні методи боротьби з грибком у Європі остаточно сформувалися і стали нормою життя.

Якщо громадяни не можуть впоратися з настанням цієї проблеми самостійно, застосовуючи великий спектр антигрибкових хімічних препаратів та народних методів, вони негайно звертаються за допомогою до фахівців, які діють оперативно та професійно:

  • У місцях локалізації грибка береться зіскрібок для аналізу.
  • Виявляється причина появи грибка у будинку.
  • Санація приміщення проводиться адресно - препаратами, які ефективні проти конкретного виду цвілевих грибів.
  • Після завершення робіт господар будинку отримує пакет професійних рекомендацій - як уникнути "цвілевого рецидиву".

Але іноземні способи боротьби з пліснявою можуть значно відрізнятися. У країнах з низьким рівнем життя грибок завдає величезної шкоди. Наприклад, в Індії, де спекотний та вологий клімат створює для розвитку грибка практично ідеальні умови, а для боротьби з ним відсутні і засоби, і побутова культура.

Як вибрати для себе правильний спосіб захисту від цвілі?

Наші предки-слов'яни ще в давнину усвідомлювали небезпеку, яка загрожує появою плісняви. У сільських традиціях було спалювати будинки, на стінах яких оселився підступний “білий грибок” – щоб зараза не перебралася до сусідських жител.

Такі кардинальні методи протистояння навряд чи є прийнятними в наш час, але не можна назвати нормою та ігнорування цієї серйозної проблеми. Статистика стверджує, що щонайменше третина українців мириться з присутністю грибка у своїх будинках і нічого з цього приводу навіть не планує робити. Те саме стосується і наших сусідів росіян.

Що говорити про пересічних громадян, якщо навіть орбітальну станцію “Мир” свого часу довелося затопити через те, що на ній не змогли впоратися з грибком, який почав руйнувати всі внутрішні матеріали, аж до скла ілюмінаторів – це вже загальновідомий факт.

Методи боротьби з пліснявою в Європі, як і боротьба з пліснявою в різних країнах заслуговують на уважне вивчення. Але думка з цього приводу має бути однозначною: не можна давати цвілі жодного шансу!

Професійні методи боротьби з цвіллю від компанії «DFD»

Компанія «DFD» займається комплексним видаленням цвілі . Досвідчені фахівці допоможуть вам назавжди позбутися грибка та плісняви. А закріпити цей ефект можна озонуванням приміщення. Це допоможе прибрати суперечки, мікроби і віруси, що залишилися. Ми гарантуємо, що вам сподобається якість послуг та сервіс. Дивіться відгуки, дзвоніть та замовляйте!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*