Як боротися із пліснявою на дерев'яній підлозі? Чим краще обробити?

Категорії

Цвіль - колонія грибків, що швидко розповсюджується в сирих і малоперевірюваних приміщеннях. Вона заражає оздоблювальні матеріали, і якщо на стінах її вивести простіше, то як бути, якщо цвіль на паркеті? Ми підготували для вас докладну статтю, як видалити плісняву з дерев'яної підлоги.

Звідки береться пліснява на дерев'яній підлозі?

Це грибок, який з'являється у старих, давно не ремонтованих та сирих приміщеннях. Найчастіше це підвали, санвузли, ванні кімнати, але буває, що цвіль з'являється у житлових приміщеннях. Колонія грибків швидко розростається і поширюється шляхом викидання у повітря багатьох тисяч суперечок. Вони осідають на всьому приміщенні, в тому числі і на підлозі.
Особливо часто проблема виникає за порушення циркуляції повітря. У будівельних нормах прописано, що норма повітрообміну на 1 кв. метр має становити:

У звичайних приміщеннях

У кухнях та санвузлах

3 м3/год

60-90 м3/год

Насправді у більшості будівель цей показник у рази нижчий. Це пов'язано з великим терміном експлуатації багатьох житлових та нежитлових будов, поганим станом житла, порушенням установки склопакетів, відсутністю регулярного провітрювання. У результаті, 80% свого часу люди проводять у закритих та погано вентильованих приміщеннях. Це ідеальні умови для розвитку цвілі та високої захворюваності.

Як виглядає пліснява на дерев'яній поверхні?

Зовнішньо виявити плісняву можна за зміною структури дерева, появою розм'якшень, каверн, плям білого, чорного, сіро-зеленого відтінку. Впроваджуючись у деревину, грибки проростають усередину, і видалити їх стає складніше. Вони псують паркет, стають причиною неприємного запаху та огидних розлучень на підлозі.

Навіщо видаляти плісняву з підлоги?

Грибкова поразка приміщень призводить до псування ремонту, речей, захворювання людей та тварин. Тому потрібно видаляти плісняву з дерев'яної підлоги, стін та інших поверхонь.

Останні 20 років — це справжній бич сучасної медицини. Число алергічних захворювань в Україні постійно зростає. Багато з них викликаються алергенами та токсинами грибків. Люди страждають від грибкового аспергільозу, набряку мозку та багатьох інших захворювань.

Чим обробити дерев'яну підлогу від плісняви?

Методів боротьби з грибками безліч. Не всі їх однаково ефективні. Щоб самостійно обробити дерев'яну підлогу від плісняви, потрібно багато часу та сил. Тому краще вдаватися до допомоги спеціалістів.

Народні засоби

Якщо цікавить, чим обробляти дерев'яну підлогу від цвілі в домашніх умовах, то найчастіше використовуються:

  • мідний купорос у поєднанні з оцтом чи хлоркою;
  • бура (натрію тетраборат).

Обробляти потрібно висококонцентрованою сумішшю, але дуже небезпечно для здоров'я. Самостійно видаляти грибок не рекомендується.

Неконтрольовано використовувані хімікати здатні завдати ще більшої шкоди, ніж суперечки грибка. Від опіків шкіри до отруєння парами. Особливо страждають ті, хто не використовує захисний одяг та респіратори.

Є, звичайно, і такий відносно нешкідливий спосіб обробки дерев'яної підлоги від плісняви, як лимонна кислота, але він ефективний тільки щодо невеликих цяток на підлозі і не дає результатів при значній площі зараження.

Професійна допомога служби

Важливо виявити причину появи грибка (вогкість, тріщини в фундаменті, стінах) та усунути її. Далі потрібна обробка поверхні. Зняття старої фарби, лаку, обробка протигрибковою сумішшю.

Сучасні хімікати надійно видаляють грибок. Важливо використовувати їх за інструкцією, щоб забезпечити результативність. Не слід забувати, що суперечки грибка знаходяться в повітрі, і потрібно обробляти все приміщення для 100% результату. Для цього існує безпечний та екологічний метод – озонування.

Наша компанія активно застосовує його у своїй роботі. Озон - чудовий дезінфектант. Вбиває не лише грибки та їх суперечки, а й віруси, бактерії. Він знезаражує, дезодорує приміщення та все, що в них знаходиться. Саме тому ми використовуємо його у своїй роботі.

Довірте озонування повітря у квартирі спеціалістам служби DFD. Ми точно знаємо, звідки береться грибок, де його шукати і чим обробити дерев'яну підлогу від плісняви. Маємо великий досвід та власну комплексну методику.

Витратимо на обробку приміщення та видалення цвілі з дерев'яної підлоги не більше доби. Проведемо експертизу та з'ясуємо, звідки взялася проблема. Гарантуємо 100% знищення грибкової колонії та суперечку. Знезаразимо повітря і повернемо комфорт житлу. Дивіться відгуки, дзвоніть та замовляйте!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*