Хвороби, що викликаються пліснявою: перші симптоми та способи лікування

Категорії

Цвіль та грибок – це дуже шкідливі для нас мікроорганізми, які здатні впливати на здоров'я кожної людини та викликати небезпечні хвороби. Далеко не секрет, що в кожній кімнаті (навіть найчистішій чи новішій) знаходиться величезна кількість суперечок цвілі. Щодня ці суперечки потрапляють до нас в організм через дихальні шляхи і можуть осідати на довгі роки. Тема досить гостра і необхідно знати все про хвороби, що викликаються пліснявою, а також їх симптоми. Ми розповімо, як боротися із шкідливими мікроорганізмами, і які є способи уберегти свій організм від хвороби, спричиненої пліснявою.

Цвіль у будинку – головне джерело алергенів та токсинів

Згадуючи цвіль, перше, що спадає на думку - зіпсований інтер'єр і меблі. Але це не найстрашніший наслідок розвитку цих мікроорганізмів. Набагато небезпечніші ті суперечки, які літають у повітрі і які з кожним вдихом потрапляють до нас в організм. Якщо в приміщенні немає підвищеної вологості та стабільної теплої температури – розмноження плісняви не розпочнеться у великих масштабах. Ну а якщо пліснява активізується, миттєво жителі відчують це на собі.

Побутові алергени оточують кожну людину щодня, при підвищенні їхньої кількості настає несприятливий мікроклімат, який тільки посилює всі бактерії та мікроорганізми, та викликає хвороби. Будьте уважні з дитячими кімнатами та ігровими куточками, тому що цвіль у дитячій – дуже велика проблема. Як її вирішити, читайте у нашій статті .

Хвороби, що викликаються пліснявою: симптоми та лікування

Цвіль небезпечна як для людей, так і для домашніх тварин. Унікальне спостереження, що коти та собаки гірше переносять хвороби від плісняви та грибка, тому якщо Ваші домашні вихованці захворіли без явних приводів, будьте пильні. Щодо людей, то мікроорганізми впливають на такі системи:

 1. Дихальна;
 2. Нервова;
 3. Травна;
 4. Імунна;
 5. Опорно-механічна.

Відповідно всі хвороби, викликані цвіллю, прямо впливають лише дані системи. Можливо, вони шкодитимуть іншим системам побічно, але найбільше страждають лише перелічені системи. Щодо самих хвороб від плісняви, то це:

 • Кон'юнктивіт
  Симптоми: почервоніння очей, відчуття стороннього тіла в очах, погіршується зір, тяжкість у віках.
  Лікування: зволожуючі краплі для очей, антибіотики, мазі; регулярне промивання та миття рук (щоб не погіршилося в герпес).
 • Астма
  Симптоми: часта задишка, ядуха, хрипи при вдиху та видиху, слабкість, запаморочення, сухий кашель.
  Лікування: хронічну астму неможливо вилікувати, а напади зупиняються лише після використання сильного медичного спрею (за рецептом лікаря). Астма – одна з найгірших хвороб, викликаних пліснявою.
 • Дерматоз
  Симптоми: висипання, лущення шкіри, свербіж і почервоніння. Прояв корости та дерматиту – основна ознака дерматозу.
  Лікування: мазі та ліки (за рецептом лікаря та стадії захворювання), фізіотерапевтичні процедури.
 • Риніт
  Симптоми: подразнення дихальних шляхів (постійне бажання чхати і важко дихати), поява нежиті (до хронічного).
  Лікування: судини, що звужують, зволожуючі спреї, антигістамінні препарати.

Грибок і пліснява – це першоджерела хвороб, тому якщо вже виявили у себе одну з перелічених хвороб, швидше за їх лікуєте і найголовніше – усувайте першоджерело. Видалення грибка та плісняви обов'язкове на будь-яких етапах його розвитку. Не можна залишати та давати можливість далі розмножуватися мікроорганізмам, які найближчим часом можуть знову викликати нову хворобу Вам та Вашим близьким.

Служба усунення цвілі «DFD» допоможе видалити всі шкідливі мікроорганізми в будинку за допомогою озонування . Будь-який тип грибка, плісняви і навіть комахи будуть усунені озоном. Це швидко, надійно, безпечно та дешево. Даємо гарантію на зроблене очищення! Звертайтесь!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*