Аналіз на наявність плісняви та грибка

Категорії

Мікологічні дослідження. Аналіз грибка. Аналіз цвілі

Містяни чули про те, з якими ризиками пов'язане планомірне накопичення в житлі цвілевих мікроорганізмів, і, по можливості, не допускають поширення грибка по квартирі. Але, при цьому вони не мають уявлення, як слід правильно вести війну зі шкідливими непроханими гостями. Для боротьби з грибками потрібно знати, який різновид оселився на кухні, у ванній або передбаннику. Виявити підвид грибка дозволяють кваліфіковані мікологічні дослідження – сервіс, який можна замовити у нашій компанії.

Що являє собою мікологічна експертиза та які її наслідки?

Нині номенклатура відкритих вченими цвілевих грибків перевищила двісті тисяч підвидів, у своїй постійно відбувається виявлення нових представників шкідливої флори. Приблизно двадцять із цих підвидів міцно влаштувалися у великих і малих містах, де постійно докучають їх мешканцям, постійно з'являючись на стінах і стелях.

Деякі люди покірно упокорюються з присутністю грибів і лише часом намагаються зіскребти їхній чорний наліт зі штукатурки. Однак гриби у відповідь не виявляють такої ж поблажливості і найнебезпечнішим чином отруюють своїми суперечками кімнатне повітря. У результаті люди "безпричинно" хворіють, а лікарі не можуть поставити діагноз. Ось чому не можна терпіти присутність у будинку навіть пліснявих колоній, що тільки зароджуються. Однак для успішного винищення грибка спочатку потрібно точно розпізнати.

Для цього достатньо замовити проведення мікологічних досліджень. Вони не лише підтвердять факт наявності в конкретному приміщенні патогенів, а й дозволять безпомилково ідентифікувати їхні підкласи. Коли буде отримана точна інформація про спори, що розселилися на стінах і меблів, то можна буде безпомилково визначити ступінь їх токсичності.

Аналіз на наявність плісняви та грибка дає можливість отримати картину зараження та передбачити швидкість розширення колоній. Це дозволить розпочати хімобробку, оскільки точні дані про біосклад цвілі - це запорука благополучного вирішення проблеми.

Причиною проведення аналізу наявність плісняви і грибка крім очевидних ознак появи колоній є такі моменты:

  • нещодавнє затоплення житла внаслідок комунальної аварії чи пожежі;
  • хронічна вогкість;
  • незрозумілі легеневі недуги.
  • алергія на плісняву та грибок.

Методика проведення мікологічного дослідження

Обстеження на грибок складається з цілого комплексу заходів, а саме:

  • перевірки версії про наявність плісняви у кімнаті;
  • виявлення причин її зародження;
  • оцінки густоти міцелію, визначення його назви та ступеня токсичності;
  • вимірювання ризиків подальшого проживання у такій квартирі;
  • прогнозування розвитку подій

Експерти виробляють паркани зразків повітря та нальоту на стінах. Потім роблять аналіз грибка, який за необхідності уточнюється. Як правило, аналіз грибка ставить за мету виявлення п'яти найпоширеніших підкласів квартирної плісняви.

Грамотно оформлений аналіз цвілі є повноцінним юридичним документом, з яким можна звернутися до будь-якої державної інстанції, у тому числі за компенсацією збитків від затоплення житла.

Якщо ви запідозрили наявність грибка в квартирі, зверніться до нашої компанії. Ми професійно обстежуємо ваш будинок, після чого без решти винищимо всі колонії мікропатогенів.

Наша компанія DFD має в своєму розпорядженні лабораторію, що дозволяє робити аналіз цвілі на найвищому професійному рівні. Точно визначивши вид грибка, ми безпомилково призначаємо біоцид для знищення токсичних суперечок. Цей науковий об'єктивний підхід гарантує вичерпне усунення патогенів. Тільки правильно обрані фунгіциди дозволять швидко і без залишку винищити грибки і цвіль, що докучають вам.

Замовляйте найточніші аналізи на плісняву та грибок у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*