Алергія на плісняву та грибок. Що робити?

Категорії

Якщо у вашому будинку з'явилися цвіль або грибок, треба якнайшвидше позбутися їх. В іншому випадку може виникнути алергія на плісняву та грибок. Що ж робити у такому разі?

Природно, якнайшвидше позбавлятися від нахабних квартирантів. Головне, підійти до вирішення проблеми з розумом та грамотно. Народні засоби не завжди ефективні та не вирішать проблему раз і назавжди.

Розглянемо докладніше цю неприємну ситуацію.

Алергія на ці типи алергенів небезпечна появою цілого ряду неприємних захворювань:

 • алергічні ринокон'юнктивіти;
 • екзогенний алергічний альвеоліт;
 • алергічний бронхолегеневий аспергільоз;
 • бронхіальна астма;
 • шкірні захворювання та інші неприємні проблеми зі здоров'ям.

Причина появи цвілі та грибка у будинку

Хочете дізнатися, чому у вас у будинку чи квартирі з'явилися непрохані гості? Все просто. Причина появи плісняви та грибка в будинку криється у таких причинах:

 • підвищеної вологості у приміщеннях. Часто виною тому точкові протікання;
 • неправильно облаштована вентиляція, що призводить до підвищення вологості повітря та перешкоджає його оновленню;
 • прогрів усередині приміщення відбувається дуже нерівномірно з виникненням локальних переохолоджень чи перегрівів.

Ви не зможете позбутися плісняви та грибка, якщо не усунете самі причини їх появи.

Як професійно позбутися проблем через плісняву та грибок?

Рекомендуємо звернутися до професійних фірм щодо вирішення таких неприємних проблем. Наприклад, може допомогти компанія DFD. Найкраще використовувати професійні методи боротьби. На жаль, народні засоби не завжди допомагають швидко та ефективно позбутися проблем цієї категорії.

Ми пропонуємо кілька видів рятування від плісняви та грибка за допомогою професійних методів боротьби з цією неприємною проблемою за допомогою якісного очищення приміщень:

 • санація;
 • озонація;
 • хімічне очищення за допомогою біоцидів.

Наші фахівці оснащені високоефективними препаратами та обладнанням, вони мають досвід у грамотній та ефективній дезінфекції за допомогою як перевірених роками засобів, так і сучасних препаратів та методик.

Якісно позбавимо вас цієї неприємної проблеми. Гарантуємо, що після усунення всіх причин ви назавжди забудете про непроханих квартирантів у вигляді грибка та плісняви. Також ви позбавитеся бактерій та неприємного запаху, він є побічним продуктом їх життєдіяльності.

Найбільш ефективна у боротьбі з цим неприємним явищем озонація. Якщо зараження досить велике та сильне, допоможе попередня обробка спеціалізованими хімічними препаратами. Своїм клієнтам ми рекомендуємо скористатися комплексом послуг, що включає і озон, і обробку біоцидами. Це допоможе швидше та ефективніше позбутися проблеми. Компанія DFD надасть якісні послуги з озонації та обробки приміщень. Допоможемо виявити та усунути весь спектр проблем, що призводять до появи небезпечної для здоров'я та вашого майна ситуації. Замовляйте комплекс послуг з видалення плісняви .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*